Termin otwarcia ofert 15-10-2018. Usługa wywozu gnojowicy wraz z mieszaniem jej w zbiornikach i wymieszanie z glebą za pomocą brony talerzowej lub grubera w ilości 7000 m3 ..
więcej...
Termin otwarcia ofert 10-10-2018. Środek ochrony roślin CARYX 240SL lub równoważny w ilości 100 l ..
więcej...
Termin otwarcia ofert 10-10-2018. Środek ochrony roślin FERTIACTYL RADICAL lub równoważny w ilości 220 l ..
więcej...


8 Ogólnopolska Konferencja Naukowa pt.: „Echa Kongresów ESPHM w Barcelonie oraz IPVS w Chinach 2018"
więcej...
100 rocznica odzyskania Niepodległości
więcej...
Pokaz zbioru kukurydzy na ziarno firmy Pioneer 21.09.2018
więcej...
Spotkanie z firmą KMPS Sp. z o.o.
więcej...
Nocna Światowa Rowerówka 2018
więcej...

Kontakt

  Nazwisko Adres e-mail Numer telefonu
Dyrektor      
  Marian Kamyczek sekretariat@zdpawlowice.pl 655299222
Sekretariat      
  Anna Bartlewicz sekretariat@zdpawlowice.pl

655299222
655299192
wew. 235

Księgowość      
 Główny księgowy Katarzyna Czajczyńska katarzyna.czajczynska@zdpawlowice.pl wew. 202
  Paulina Dajewska paulina.dajewska@zdpawlowice.pl wew. 238
  Ilona Stachowiak ilona.stachowiak@zdpawlowice.pl wew. 238
Dział Hodowli Bydła      
  Marian Kamyczek marian.kamyczek@zdpawlowice.pl 655299222
  Ferma Bydła ferma.bydla@zdpawlowice.pl wew. 258
Ferma Trzody Chlewnej      
  Tadeusz Leciejewski tadeusz.leciejewski@zdpawlowice.pl wew. 306
  Dokumentacja
(dział sprzedaży)
coh.dokumentacja@zdpawlowice.pl wew. 290
Dział Hodowli Owiec      
  Tadeusz Leciejewski tadeusz.leciejewski@zdpawlowice.pl 65 536 73 29
  Marek Grycz marek.grycz@zdpawlowice.pl

65 536 73 29

SKURTCh      
  Tadeusz Leciejewski tadeusz.leciejewski@zdpawlowice.pl wew. 240
  Dokumentacja skurtch@zdpawlowice.pl wew. 227
  Aneta Włodarczyk aneta.wlodarczyk@zdpawlowice.pl wew. 245
Wytwórnia Pasz      
  Jan Włodarczyk wytwornia.pasz@zdpawlowice.pl wew. 280
Dział Produkcji Roślinnej
     
 Z-ca Dyr. ds. Produkcji Roślinnej Bartosz Cichy bartosz.cichy@zdpawlowice.pl wew. 166
  Michał Kamiński michal.kaminski@zdpawlowice.pl wew. 237
  Mirosława Leciejewska miroslawa.leciejewska@zdpawlowice.pl wew. 207
  Iwona Adamczak iwona.adamczak@zdpawlowice.pl wew. 207
Inwestycje
     
  Przemysław Wleklik przemyslaw.wleklik@zdpawlowice.pl wew. 203
BHP      
  Piotr Radoła piotr.radola@zdpawlowice.pl wew. 203
Główny specjalista ds. Ekonomiki
i Planowania
 
 
  Iwona Kozłowska iwona.kozlowska@zdpawlowice.pl wew. 213
Dział Komunalny, Pałac      
  Zbigniew Merta  zbigniew.merta@zdpawlowice.pl wew. 201
Główny specjalista ds. Zaopatrzenia
i Zamówień publicznych
     
  Roman Kozyra roman.kozyra@zdpawlowice.pl wew. 214
Specjalista ds. Informatyki
     
  Ariel Wojciechowski ariel.wojciechowski@zdpawlowice.pl wew. 214, 337

 

 

O zakładzie | Aktualności | Produkcja | Przetargi | Pałac w Pawłowicach | Praca | Kontakt | Mapa strony | Zastrzeżenia prawne